Droga Krzyżowa dla dzieci
W dniu 13 marca 2026 roku w Kościele odbyła się Droga Krzyżowa dla dzieci. Nabożeństwo prowadziły grupy Biedroneczki i Misie, które czytały rozważania przy kolejnych stacjach. Krzyż podczas nabożeństwa niosły dzieci z grup Nutek i Pszczółek. W czasie Drogi Krzyżowej zatrzymywaliśmy się przy każdej stacji, aby przypomnieć sobie drogę Pana Jezusa na Golgotę. Dzieci modliły się i z powagą uczestniczyły w nabożeństwie. Był to czas wspólnej modlitwy i refleksji w okresie przygotowania do Świąt Wielkanocnych. Nabożeństwo przebiegło w spokojnej i modlitewnej atmosferze. Dziękujemy wszystkim dzieciom za zaangażowanie oraz piękne uczestnictwo w Drodze Krzyżowej.












